Alojamiento Edificio Rosalba 203
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Alojamiento Edificio Rosalba 203 Cali appartement biedt gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden in de stad zoals America de Cali, gelegen op loopafstand van nog geen 6 minuten. Wi-Fi is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.
Het appartement is op 2 km van het La Tertulia Museum gelegen, terwijl de Christus Koning zich op een afstand van 2,1 km bevindt. De La Ermita kerk ligt op 10 minuten rjden van dit appartement.
De accommodatie is uitgerust met een badkamer met badlakens. Daarnaast vindt u er een douche.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt het appartement een kitchenette met een koelkast. Alojamiento Edificio Rosalba 203 appartement ligt niet ver van Estacion MIO - Estadio busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Universidad Cooperativa de Colombia4 km
- El Refugio Foundation3,7 km
- Izi Movie4,6 km
- Hacienda La Gloria3,8 km
- Limonar3 km
- Escuela De Baile Fiebre Latina3,6 km
- Centro Comercial San Andresito del Sur4,4 km
- Parque Del Ingenio4,1 km
- Luchthavens
- Cali Luchthaven25 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Alojamiento Edificio Rosalba 203 appartement?
Gasten van Alojamiento Edificio Rosalba 203 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het La Tertulia Museum, op een afstand van 2 km. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de La Ermita kerk (3 km) en de Christus Koning (2,1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Alojamiento Edificio Rosalba 203 appartement?
De prijs van het boeken van Alojamiento Edificio Rosalba 203 appartement is $19. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Alojamiento Edificio Rosalba 203 appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Alojamiento Edificio Rosalba 203 appartement verblijven.